Budownictwo na świecie

Biznes a nieruchomości

Mieszkania kupowane prosto od dewelopera muszą być w najwyższym możliwym standardzie i jakości, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Skoro cena zwykłego mieszkania w normalnym deweloperskim standardzie, w atrakcyjnej lokalizacji dużego miasta jak Warszawa, może przekraczać swobodnie 8 tysięcy złotych za metr kwadratowy, luksusowe apartamenty w Warszawie swoją ceną na pewno niejednego zainteresowanego mogą wprowadzić w niemałe zakłopotanie. Najczęściej cena ta znacząco przekracza 10 tysięcy złotych, co wynika przede wszystkim z bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Najbardziej luksusowe apartamenty w Warszawie położone są w ekstremalnie kosztownych nieruchomościach, zlokalizowanych w najbardziej drogich i luksusowych dzielnicach lub ulicach stolicy. Dodatkowo, obowiązkowo zaprojektowane zostały na szczytowych kondygnacjach, więc kosztują dodatkowo za zapierający dech w piersiach widok, jaki oferują ze swoich przeszklonych ścian lub ogromnych tarasów widokowych czy balkonów.
Kluczem do sprzedaży takiego drogiego towaru, jakim są luksusowe apartamenty w Warszawie, jest oczywiście ich lokalizacja oraz wielkość. Słowo apartament praktycznie każdemu kojarzy się z ogromnymi otwartymi przestrzeniami i dla pełnego komfortu zamieszkiwania w takim miejscu, praktycznie zawsze projektuje się je powyżej stu metrów kwadratowych. W efekcie faktycznie można pozwolić sobie na zachwycającą aranżację i wykończenie wnętrz, ale każdy metr kwadratowy takiego luksusowego apartamentu do wyremontowania i umeblowania to kolejne wielkie wydatki, których całość raczej nie ma prawa zamknąć się poniżej horrendalnej kwoty miliona złotych.

Konkretne oferty znajdziesz na Fenixgroup.pl.

Next Post

Previous Post

© 2023 Budownictwo na świecie

Theme by Anders Norén